Полтавських освітян привітали з професійним святом: подарували 7 квартир та розіграли 64 подорожі до Львова

У Палаці дозвілля «Листопад» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Цього провели 2 святкових заходи, на які завітали понад 2,5 тисячі освітян — працівників шкіл, дошкільних та позашкільних закладів Полтави, викладачів вишів та професійно-технічних училищ.

Зі словами привітання до присутніх звернувся міський голова Олександр Мамай:

— Професія вчителя — надзвичайно відповідальна і нелегка. В руках наших освітян найдорожче, що маємо — наші діти, наше майбутнє. Напередодні професійного свята щиросердно бажаю всім освітянам мудрості, витримки, натхнення, міцного здоров’я, любові, вдячності від оточуючих. Нехай у ваших душах завжди горить вогник любові до наших дітей! Неосяжне спасибі за вашу працю! 

За професійну майстерність, вагомі досягнення в роботі з обдарованими учнями Олександр Мамай відзначив лауреатів щорічної премії міського голови та вручив їм грошову винагороду в розмірі 2000 гривень.

Почесними грамотами, нагрудними знаками та грошовими винагородами у розмірі 1000 та 500 грн міський голова відзначив 160 кращих освітян — працівників освітніх закладів міського й обласного підпорядкування.

Переможці розіграшу путівок Переможці розіграшу путівок

Та на цьому приємні сюрпризи не закінчилися. Кульмінаційним моментом обох заходів стало вручення 7 квартир. Омріяне житло цього дня отримали:

  • вчитель англійської мови школи № 5 Валентина Корба;
  • вчитель початкових класів школи № 29 Марина Мусієнко,
  • вчитель української мови та літератури школи № 19 Олена Кадучка;
  • вчитель початкових класів школи № 22 Тетяна Боброва;
  • вчитель англійської та російської мови школи № 18 Алла Кошляк,
  • директор професійно-технічного училища № 4 Тетяна Сагайдачна;
  • провідний науковий співробітник навчально-наукового інституту лідерства вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Олена Бабенко.

Ті, хто став власниками сертифікатів не стримували радощів. Ділилися щастям із присутніми прямо зі сцени:

— Життя вчителя мінливе, як пори року. Буває падолист конкурсів, олімпіад, хуртовини конспектів, зошитів, журналів, наказів, розмай талантів, тепло сонячних дитячих сердець, — говорить Олена Кадучка. — Звичайно, у шкільному житті є клопоти, і святкові подарунки, але є речі, які важливіші за будь-які винагороди. Це слова вдячності батьків, успіхи й здобутки твоїх вихованців, гідна оцінка від керівництва закладу та міської влади.

Власниця сертифікату на отримання житла Олена Кадучка Власниця сертифікату на отримання житла Олена Кадучка

Творчі колективи Палацу дитячої та юнацької творчості вітають освітян зі святом Творчі колективи Палацу дитячої та юнацької творчості вітають освітян зі святом

Святковий музичний настрій створювали кращі творчі колективи міста та гурт «Діти Фрістайла». Традиційно, під час урочистостей розіграли 64 путівки на двох до Львова.

Довідково:

У 2017/2018 навчальному році в місті функціонує 50 загальноосвітніх навчальних закладів, 55 дошкільних навчальних закладів різних типів та форм власності, 3 заклади позашкільної освіти. В галузі освіти міста працюють понад 5200 працівників. З них близько 3200 педагогів. 

За матеріалами прес-служби полтавської міської ради