Полтавську виставу-реквієм присвятили загибелі офіцера “Альфи”

 Напередодні третьої річниці загибелі співробітника спецпідрозділу «Альфа» Геннадія Біліченка у Полтаві відбувся благодійний захід колективу Національної академії СБУ, присвячений пам’яті співробітників спецслужби – захисників України.

Експозицію відвідувачам презентувала автор – співробітниця Академії СБУ Леся Шиденко, яка разом із донькою створила шістнадцять портретів Героїв, які віддали своє життя за Україну.

2m1dPPu6qiw

Благодійний захід Академії за два місяці відвідали близько 6 тисяч людей у Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Вінниці та Києві.

 Під час всеукраїнського туру вдалося зібрали  сотні тисяч гривень та передали військовим шпиталям для лікування поранених в АТО українських бійців.

У виставі-реквіємі курсанти від імені загиблих співробітників СБУ розповідали глядачам про їх подвиги і самовіддану боротьбу на Сході України.

Серед акторів постановки була молодь із різних міст країни, в тому числі і полтавчани.

Історію життя Геннадія Біліченка розповів курсант І курсу Академії, названого на честь українського Героя.

 У Полтаві під час благодійного заходу зібрали понад сто сорок тисяч гривень, які передали до Полтавського військового госпіталю для реабілітації учасників АТО, повіомили у прес-службі СБУ.

00