Полтавську «Ворсклу» звинувачують у організації договірних матчів

Національна поліція підозрює у організації договірних матчів 35 футбольних клубів України. Серед них – обидві команди із Полтави.

22 травня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оприлюднив відео, яке розповідає про спецоперацію поліції по виявленню «договірних» футбольних матчів в Україні.

Як повідомляє www.bbc.com, у корупції в українському футболі підозрюють 320 осіб, які причетні до 57 епізодів. Серед цих людей – судді, гравці, тренери та керівники команд. Всього поліцейські зібрали інформацію про діяльність п’яти злочинних груп у десяти областях. Переважно, грішили «договорняками» команди із нижчих ліг, проте є у списку підозрюваних і клуби із «вишки». Серед них нібито і бронзовий призер чемпіонату – полтавська «Ворскла». Також поруч із головною командою міста у контексті корупційного скандалу згадують і ФК «Полтава», і інші професійні клуби із Полтавщини.

[embedded content]

У поліції повідомляють, що учасники злочинних груп заробляли мільйони доларів за допомогою ставок на фіксовані результати матчів.

Добивалися результатів різними способами – підкупом, залякуванням, погрозами. За забезпечення необхідного результату пропонували винагороду – від 30 до 100 тисяч гривень.