Полтавському хлібокомбінату, з якого зникло все зерно, допоможе облдержадміністрація

Поки триває розслідування кримінального злочину, підприємство опинилося на межі банкрутства

Полтавському комбінату хлібопродуктів, з якого зникло 3 тисячі 581 тонна зерна (55 вагонів) та 324 тонни 294 кілограми борошна (6,5 тисяч мішків) і зараз підприємство опинилося на межі банкрутства через борги перед підприємством «Кулиничі», допоможе Аграрний фонд України і Полтавська обласна державна адміністрація, яка хоче взяти комбінат в оперативне управління. Про це заявив голова Полтавської ОДА Валерій Головко:

З полтавського хлібокомбінату зникло все зерно, яке там зберігалося: і державне зерно, і зерно Аграрного фонду. Минулого тижня я зустрівся з в.о. міністра аграрної політики і повідомив йому, що ми, як державна адміністрація, можемо взяти в оперативне управління хлібокомбінат, щоб забезпечити його стійку роботу. Пізніше я підпишу офіційних лист на ім’я міністра аграрної політики з такою пропозицією.

Нагадаємо, що ситуація на Полтавському комбінаті хлібопродуктів не дуже втішна: його керівник безслідно зник, а разом з ним і тисячі тонн зерна, тонни муки і заробітна плата працівників. Зараз справу веде Управління СБУ в Полтавській області. Загальний борг підприємства становить 44 мільйони гривень. Найбільша частка цього боргу, близько 15 мільйонів гривень, припадає на «Полтавський хлібопекарський комплекс» («Кулиничі»). Але, як розповів новий директор полтавського хлібокомбінату Олег Старих в інтерв’ю виданню «Полтавщина», цей борг може бути на 70% «намальованим». Але, як би там не було, саме через такий борг «Кулиничі», за чутками, мають намір приватизувати комбінат собі у власність. Валерій Головко відмовився коментувати цю інформацію.