Полтавського наркодилера, якого спіймали «на живця», засудили до 6 років ув’язнення

27-річний полтавець, який збував канабіс та «винт», отримав 6 років ув’язнення з конфіскацією майна

27 квітня Київський райсуд Полтави присудив 27-річному Олександру Лобову 6 років з конфіскацією майна. Прокуратура довела в суді, що цей чоловік займався збутом канабісу та «винту» (наркотична речовина у склад якої входить метамфетамін).

28 лютого на зустріч з Олександром Лобовим прийшов чоловік, який «за легендою» повинен був придбати в того канабіс. Дилер, нічого не підозрюючи, продав канабіс, але в цей час його й затримали співробітники поліції.

В день затримання у підозрюваного провели обшук по адресі Гожулівська, 4 в ході якого також виявили канабіс та «винт». Слідство встановило, що Олександр Лобов збував «винт», виготовлений в спеціально орендованому помешканні в Гожулах, чоловіку під вигаданими анкетними даними «Сергій Дмитрович Тарасенко».

Обвинувачений на суді свою вину визнав та просив суд суворо його не карати.

Суддя Андрій Антонов враховуючи докази та той факт, що Олександр Лобов вже був раніше судимий, визнав обвинуваченого винним за ч.2 ст. 307 (зберігання наркотичних засобів з метою їх подальшого збуту) КК України та присудив йому 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна. На волі у чоловіка залишилась дружина та неповнолітня дитина.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»