Полтавській обласній дитячій лікарні вручили новий гематологічний аналізатор

Голова Полтавської ОДА висловив вдячність працівникам банку та його директору Голова Полтавської ОДА висловив вдячність працівникам банку та його директору

Директор Полтавської філії ПриватБанка Олександр Цись презентував подарунок у рамках акції «Допомагати просто» працівникам медзакладу

За словами голови Полтавської ОДА, Валерія Головка, сьогодні Полтавщина має якісний склад медичного персоналу, але недоліком у роботі є недостатня кількість обладнання. Тож новий гематологічний аналізатор був необхідним. Він дозволить пришвидшити процес визначення захворювань у маленьких пацієнтів.

— Діти особливо чутливі до болі. Цей апарат дасть нам можливість зменшити больове навантаження і допоможе дітям відчувати себе більш захищеними в будівлі лікарні, — говорить голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Також, Валерій Головко зауважив, що попри велику навантаженість під час обслуговування клієнтів, працівники банку знаходять можливість допомагати маленьким полтавцям. Він подякував директору Полтавської філії ПриватБанка Олександру Цисю та колективу банку за благодійність й нагородив почесною грамотою:

— Дякую за благодійність і від себе особисто хочу почесною грамотою нагородити трудовий колектив регіонального відділення ПриватБанку, що знайшли можливість виділити кошти зі своїх вкладів і придбали цей апарат, який передали в дитячу обласну лікарню.

Валерій Головко вручив почесну грамоту Олександру ЦисюВалерій Головко вручив почесну грамоту Олександру Цисю

Разом із аналізатором лікарня отримала й комплект реагентів, завдяки яким працює апарат. Його вартість становить 330 тис. грн.. 

Нині забір крові для аналізу проводиться з пальця та вени, даний аналізатор дозволить не витрачати дарма дитячу кров та отримати результат із максимальною кількістю показників.

— Вперше наша лікарня отримала апарат такого високого класу. Він дозволяє заощадити дитячу кров і зробити аналіз лише з однієї краплі взятої з пальчика. Показники можна отримати по 22 параметрам і за 15 секунд. Тобто за годину ми можемо запустити близько 80 аналізів, — говорить головний лікар Наталія Кінаш.

Головний лікар Наталія Кінаш Головний лікар Наталія Кінаш

Для роботи препарату необхідні спеціальні реагенти. Головний лікар говорить, що вже протестували апарат та задоволені результатом. У майбутньому подивляться, як швидко закінчуватимуться реагенти і виділятимуться кошти на закупку оригінальних реагентів у виробника.

Усі кошти вдалося зібрати завдяки клієнтським благодійним внескам. Акція «Допомагати просто» діє протягом багатьох років. У минулому році вдалося придбати для міського дитячого будинку медичні препарати на 200 тис. грн.

— Це клієнтські кошти. Це люди, які великодушні та благородні. Ми продовжуватимемо цю справу і закликаємо всіх наших клієнтів у відділеннях банку та терміналах долучатися до цієї акції. А ми щорічно презентуватимемо їх дітям, — говорить Олександр Цись.

Працівники лікарні вже протестували апарат та задоволені результатом Працівники лікарні вже протестували апарат та задоволені результатом

Також, директорі філії зазначив, що банк постійно отримує дипломи та подяки, але найприємнішими за останній час для них є подяка від головного управління економіки області за підтримку малого та середнього бізнесу та почесна грамота від голови ОДА.

Нині на стаціонарі лікарні проходять лікування близько 5 000 маленьких полтавців, а поліклініка щодня приймає понад 500 відвідувачів. Але попри такий показник, рівень дитячої смертності у Полтавській області складає 4,5% і є одним із найнижчих в Україні.

Прес-служба Полтавської ОДА