Полтавські “золоті рибки” знову були на висоті

Вчора в дитячо-юнацькій спортивній школі з плавання №3 пройшов Чемпіонат Полтавської області серед дорослих, юнаків та юніорів. Участь у ньому взяло близько 200 учасників, в звязку з чим захід довелося розтягти на цілий день. З одного боку сонячна погода цьому неабияк сприяла, а з іншого,температура повітря була ще далеко не літньою. Тому плавцям довелося продемонструвати не лише високу майстерність з плавання, а й холодостійкість. В програмі змагань були представлені всі дисципліни, олімпійські види плавання та дистанція у 50 метрів в залік спартакіади школярів Полтавщини.

Серед відомих учасників було шість майстрів спорту та два учасники Олімпійських ігор (Марія Лівер, яка змагалася у Лондоні у 2012 році та Любомир Ламешко, який брав участь у 2016 році в Ріо-де-Жанейро). Цього разу М.Лівер продемонструвала відмінний брас, а Л.Малешко – батерфляй. Долучилися до події і рекордсмен України на дистанції 50 метрів на спині Богдан Касьян та чемпіон України, спортсмен, який першим на Полтавщині проплив дистанцію 100 метрів вільним стилем менш ніж за 50 секунд, Євген Дубницький.

Як розповів нашому виданню директор навчального закладу, суддя Міжнародної категорії Віктор Міць, за результатами змагань буде сформована збірна команда Полтавської області серед юніорів та юнаків, яка прийматиме участь у чемпіонаті України, що відбудеться вже в червні. Також Віктор Михайлович висловив гордість за свого вихованця, майстра спорту України В.Мелешка, який вже готується виступати у складі національної збірної команди України з плавання та поїде на Чемпіонат Європи. Він відбудеться в серпні в Шотландії.

Загалом, викладачі та тренери залишилися задоволеними своїми підопічними. Вони довели, що підкорили стихію води якщо не повністю, то вже точно на достойному похвал рівні.За що й були нагороджені грамотами.

Юлія Самозвон.