Полтавські суди приймають неадекватні рішення – голова Полтавської ОДА

Браконьєрам, які незаконно виловлюють тонни риби, судді повертають улов

Сьогодні під час наради у голови Полтавської обласної державної адміністрації обговорили питання браконьєрства в рамках підведення підсумків двомісячника охорони рибних запасів області. Як виявилося, браконьєри завдали державі збитків на 1 мільйон 235 тисяч гривень. При цьому заплативши штрафів загалом всього-на-всього на 16,5 тисяч. Такі цифри обурили голову ОДА Валерія Головка:

           –  Коли людина платить 340 гривень штрафу, а виловлює 50 тон риби, то це не нормально. Давай те ініціювати комітетські слухання у Верховній Раді і внесемо свої пропозиції. Треба провести фахову розмову з рибінспекцією, екоінспекцією, об’єднанням рибалок Полтавщини.

Також Валерій Головко запропонував запросити на розгляд питання про охорону рибних ресурсів і суддів, які приймають рішення про повернення тонн незаконного вилову браконьєрам:

            –  Треба звертатися у Вищу раду правосуддя, якщо приймаються такі неадекватні  рішення. Рішення про повернення незаконного вилову і відшкодування злочинцям може приймати лише якась хвора людина. Треба проаналізувати практику цих суддів. Знаючи наші суди, абсолютно «некорумповані» і «некорупціонні».