Полтавські слідчі підозрюють, що співробітник водоканалу 1,5 роки виписував пальне на поламаний автомобіль

Емблема «Полтававодоканалу» на автомобілі підприємства Емблема «Полтававодоканалу» на автомобілі підприємства | Фото Миколи Лисогора

Поліція розслідує справу щодо співробітника «Полтававодоканалу», який 1,5 роки брав пальне на поламаний автомобіль

Слідче відділення ВП № 2 Полтавського відділу поліції ГУ НП в Полатвській області розслідує справу службового підроблення у КП ПОР «Полтававодоканал». Поліцейські підозрюють, що співробітник підприємства 1,5 брав пальне для автомобіля, який перебував у ремонті. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових рішень.

Згідно з матеріалами справи, чоловік отримував шляхові листи на автомобіль, який знаходився на ремонті. По розрахунковій карті він отримував на АЗС скраплений газ та бензин, а на складі підприємства — мастило та запасні частини. Це тривало з 1 січня 2016-го по 15 червня 2017-го і завдало збитків підприємству. Розмір такої шкоди слідчі поки не називають.

Відповідне кримінальне провадження правоохоронці відкрили 6 травня 2017 року. Розслідування ведеться за ознаками ч. 1 ст. 366 ККУ (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів). Співробітнику комунальної установи може загрожувати до 4,25 тис. грн штрафу або до 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Наразі поліція та прокуратура ще не повідомила цьому співробітнику про підозру і продовжує досудове розслідування. Так, 10 листопада слідчі через суд отримали дозвіл на тимчасовий доступ до бухгалтерії «Полтававодоканалу», яка стосується виписування пального та запчастин, наказів про призначення на деякі посади тощо.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»