Полтавські школярі зможуть навчатися дистанційно

На Полтавщині відкривають сім платформ MobiSchool із можливістю електронної дистанційної освіти.

Фонд “Відкрита політика” та ТОВ “Акцент” презентували проект відкритого Центру Дистанційної Освіти “GREENSTREAM” на базі “MobiSchool”.

Мета проекту – забезпечити рівний доступ до  якісної інноваційної освіти школярам, що проживають у сільській місцевості Полтавської області шляхом створення Відкритого Центру Дистанційної Освіти “GREENSTREAM” засобами WEB-ресурсу “MobiSchool” для шести шкіл Полтавської області.

Полтавщина – перша область, якій ми хочемо запропонувати участь у проекті дистанційної освіти “GREENSTREAM”. Незалежно від того, де перебуває дитина – чи то в селі, чи то в місті, – вона має отримати якісну освіту. Наш проект не лише надає якісну освіту, але й викликає у дітей велике заохочення до самого процесу. Відкритий WEB-простір платформи забезпечує дистанційне навчання учнів та його організаційний і методичний супровід, – розповіла директор фонду “Відкрита політика” Ірина Жданова.

Платформа апробована у 20 школах та 2 профтехучилищах, має гриф Міністерства освіти і науки України.

Як стверджують керівники проекту – це нова вітчизняна розробка, яка має потужний ресурс для навчання як для вчителів, так і для учнів.