Полтавські школярі вивчатимуть англійську та німецьку мову з іноземними волонтерами

«GoCamp» – найбільша волонтерська програма в Східній Європі. Волонтери з різних країн мотивують школярів вивчати іноземні мови та відкривати світ. Аби долучитися до проекту, навчальні заклади заповнювали анкети та виконували креативне завдання: у формі відео запрошували волонтерів до своєї школи.

Цьогоріч іноземних гостей приймають п’ять загальноосвітніх навчальних закладів області: Потічанський навчально-виховний комплекс, Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки, Розсошенська гімназія, а також Полтавські гімназія №6 та школа №26” – розповіла директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

У кожному пришкільному таборі близько 50 учнів 10-15 років. З ними працюватимуть, спілкуватимуться, гратимуть в ігри та ходитимуть на екскурсії волонтери з Англії, Америки, Німеччини, Данії та Франції.

Так волонтери приносять до нас частинку Батьківщини. Школярі знайомляться з традиціями та культурою інших країн і розповідають іноземним гостям про Україну, – додала Олена Харченко.- Волонтери «GoCamp» прилетіли в Україну три дні тому. Загалом пробудуть у нас два тижні“.

Я працюю у пришкільному таборі при Полтавській школі №26, діти якої приємно вразили. Вони привітні, багато цікавого розповідають про рідне місто й показують пам’ятки“, – розповіла волонтерка програми «GoCamp» Луіз Смедемарк Крістенсен.