Полтавські райвідділи поліції отримали від міста три новеньких авто

13 березня міський голова Олександр Мамай урочисто вручив ключі від нових автівок представникам полтавської поліції. Кошти на закупівлю трьох автомобілів Renault Dokker виділила Полтавська міська рада.

Старший сержант поліції Дмитро Койнаш говорить, що раніше їздили на ВАЗах та Богданах. Порівняно зі старими автівками, ці — набагато кращі:

— Вони багатофункціональні, зручні в користуванні, місткі. Дуже часто втрачена хвилина може коштувати комусь здоров’я, а то навіть і життя. Тож, з усіх переваг, найголовніша — ми зможемо швидше реагувати на виклики. 

Старший сержант поліції Дмитро Койнаш Старший сержант поліції Дмитро Койнаш

Начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Олег Бех розповів, що поліцейський автопарк надто застарів. Тож, такі автомобілі просто необхідні заради вирішення питань безпеки громадян.

— Міський голова та депутатський корпус надали велику допомогу, — говорить Олег Бех. — Відтепер слідчо-оперативні групи користуватимуться новими транспортними засобами. Це черговий крок до підвищення оперативності поліції. 

Полтавський міський голова переконаний, що передані автівки служитимуть не менше 10 років. Олександр Мамай запевнив правоохоронців, що найближчим часом вирішиться питання доукомплектування відповідних підрозділів для того, щоб у місті було безпечно, а правоохоронці працювали ефективніше.

Міський голова Олександр Мамай оглядає нові авто Міський голова Олександр Мамай оглядає нові авто

Міський голова Олександр Мамай вручає сертифікат на отримання паливно-мастильних матеріалів Міський голова Олександр Мамай вручає сертифікат на отримання паливно-мастильних матеріалів

— Сьогодні передали три машини Шевченківському та Київському районним відділенням полтавської поліції, — повідомив Олександр Мамай. — Але на цьому ми не зупинимося. Будемо обговорювати з депутатами міськради та моїми заступниками, щоб виділити кошти для придбання ще двох автомобілів. 

Окрім автівок очільник міста вручив поліцейським сертифікат на отримання 3000 літрів паливно-мастильних матеріалів. 

Вже сьогодні нові автомобілі почали працювати за призначенням.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради