Полтавські податківці та прокурори вилучили 9 тонн фальсифікованого алкоголю, 10 кг канабісу, півмільйона гривень та зброю

У Полтавській і Кіровоградській областях продавали «вино» зі спирту та ароматизаторів — правоохоронці вилучили 9 тонн фальсифікату, 10 кг канабісу, 0,5 млн грн та зброю

Прокуратура Полтавської області прозвітувала про припинення злочинної діяльності із виготовлення фальсифікованого алкоголю. Правоохоронці вилучили 9 тонн конфіскату, а також наркотичні речовини, зброю та понад півмільйона гривень.

Як повідомила прес-служба прокуратури Полтавщини, фальсифікат виробляли шляхом змішування спирту, ароматизаторів та барвників невідомого походження. Після цього «продукцію» реалізовували на території Полтавської та Кіровоградської областей.

19 лютого, у цих двох регіонах провели санкціоновані обшуки. Слідчі дії проводили прокуратура Полтавської області та співробітники ГУ ДФС в Полтавській області.

Правоохоронці знайшли та вилучили майже 9 тонн незаконної алкогольної продукції. Окрім того, вилучили близько 10 кг канабісу, зброю та грошові кошти, отримані від протиправної діяльності — понад півмільйона гривень.

Поки що відкрито кримінальне провадження за фактом незаконного виготовлення лікеро-горілчаних виробів (ст.204 ККУ). Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, у січні у Пирятині правоохоронці вилучили з незаконного обігу 28 тонн спирту.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»