Полтавські комунальники починають ремонт дитячих майданчиків

Сьогодні керівники міських комунальних підприємств та установ за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрія Ляміна вчергове об’їхали Полтаву. Мета — перевірити стан місць дитячого відпочинку.

Цього разу особливу увагу приділили дитячим майданчикам. Андрій Лямін особисто оглянув місця відпочинку дітей у парку біля стадіону «Ворскла», по вулиці Петра Юрченка, в парку поблизу Монумента Слави та в Зеленому гаю, що по вулиці Патріарха Мстислава.

— Дитячі майданчики повинні задовольняти потреби полтавської малечі в розвагах, відпочинку та спілкуванні з однолітками, — говорить Андрій Лямін. — Але, перш за все, вони мають бути безпечними Тож, передивляємося всі конструкції на наявність недоліків, щоб якомога швидше ліквідувати їх та запобігти травмуванню дітей.

Окрім цього, посадовець поспілкувався з батьками, які в цей час знаходилися на майданчиках разом з дітьми. Від них і дізнався, що саме слід змінити чи вдосконалити.

Наприклад, мешканці Авіамістечка звернулися з проханням відремонтувати дитячу гірку, на якій так полюбляють кататися їхні діти. Врахувавши побажання батьків, Андрій Лямін дав відповідне доручення КП «Декоративні культури», на чиєму балансі знаходиться згаданий майданчик.

Огляд дитячого майданчика на вулиці Петра Юрченка Огляд дитячого майданчика на вулиці Петра Юрченка

Огляду майданчика біля стадіону «Ворскла» Огляду майданчика біля стадіону «Ворскла»

Також він повідомив, що невдовзі всі дитячі майданчики міста пофарбують. Вже зроблено відповідні доручення для закупівлі необхідних матеріалів та приведення до належного стану місць дитячого відпочинку в найкоротші терміни.

Окрім цього, під час огляду об’єктів Андрій Лямін акцентував увагу керівників комунальних служб на дотриманні графіку робіт у рамках двомісячника благоустрою. Наголосив на вчасному прибиранні міських територій, вивезенні сміття та зрізаних гілок, а також дав доручення про якнайшвидше поновлення дорожньої розмітки.

Про виконання поставлених завдань керівники комунальних служб звітуватимуть вже за тиждень.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради