Полтавські комунальники дбають про комфорт мешканців у дрібницях

Тепер Ганна Іванівна зможе безпечно пересуватисяТепер Ганна Іванівна зможе безпечно пересуватися

У попередні роки звернення полтавців відверто ігнорувалися. Нині, вже наша команда їх уважно розглядає. Комунальні служби почали більше звертати увагу на дрібниці, адже за кожною з них стоїть не тільки забезпечення людського комфорту, часто мова в принципі йде про повноцінне існування.

Так, до членів «Рідного міста» звернулася мешканка будинку № 5 на вулиці Освітянській Ганна Іванівна Мілих. Прохання, на погляд більшості, незначне, але дуже важливе для самотньої 82-річної жінки та таких же, як вона, пенсіонерів з другого під’їзду. Всіх їх непокоїв небезпечний поріг. На сходинках немає поручня, самі сходинки побиті. Ганна Іванівна вже декілька разів падала, а зимою підійти до під’їзду взагалі неможливо, бо слизько.

Комунальники відразу ж відреагували. Член нашої команди, заступник начальника управління ЖКГ Віталій Худолій виїхав на місце.

Роботи виявилося небагато, і завершили її швидко. Зварили залізний поручень, установили його та пофарбували. Сам поріг зацементували. Тепер літні мешканці можуть заходити й виходити з під’їзду без остраху в будь-яку пору року.

При цьому застосували комплексний, продуманий підхід до вирішення подібних проблем. Комунальники побачили, що над під’їздом відсутній ліхтар, і пенсіонери змушені зайвий раз сидіти в чотирьох стінах, щоб не впасти в пітьмі. Тому ще один представник «Рідного міста», керівник «Міськсвітла» Роман Кикоть оперативно облаштував сучасне якісне освітлення.

Команда Олександра Удовіченка діє. 

Денис КОМПАНІЄЦЬ