Полтавські греко-католики відсвяткували храмовий празник та 15 років від створення парафії

28 травня полтавські греко-католики відсвяткували 15-ту річницю від створення своєї парафії Пресвятої Тройці у м. Полтава.

Святкування розпочалося урочистою Божественною Літургією Йоана Золотоустого у Свято-Троїцькому храмі УГКЦ. Участь у святковому богослужінні взяли священнослужителі з різних куточків Полтавщини, сестри-монахині ЧСВВ, сестри-монахині Св. Вінкентія, понад 100 вірних, чоловіки ордену Лицарів Колумба, молодь та діти.

Отець Роман Атаман, настоятель Свято-Успенського храму УГКЦ у м. Кременчук, виголошуючи проповідь, розповів про основні елементи, які необхідні для побудови християнської спільноти у сучасних обставинах життя християн:

— Направду, нам потрібно навчитися бути правдивими християнами, вміти творити добро у напрямку реалізації свого християнського покликання, бути відданими Церкві в особистому, родинному та суспільному житті. Тоді ми справді зможемо зберегти віру, передати цю віру нашим дітям та будемо постійним джерелом діяння Святого Духа.

Після Служби Божої, отець Юрій Кролевський, парох місцевої громади у м. Полтаві, звернувся до парафіян Свято-Троїцького храму зі словами щирої вдячності:

— За 15 років діяльності нашої парафії ми зробили дуже багато добрих речей, ми стали однією дружньою родиною. Важко, напевно, якось окреслити все те, що зробили ми як Церква. Щиро дякую усім вам за старання, великий ентузіазм та справжнє натхнення з яким ми змогли створити, зреалізувати багато добрих, надзвичайно корисних справ.

Згодом усі присутні мали можливість переглянути документальний фільм про життя та діяльність полтавської парафії від моменту заснування, а ж по сьогоднішній день.

Євген Хайлов, голова церковної ради та Великий лицар полтавського осередку Лицарів Колумба, зауважив, що радіє тим, що приналежний до такої великої, дружньої парафіяльної родини як парафія Пресвятої Тройці:

— До такої парафії як наша дуже хочеться приходити, бо саме тут відчуваєш себе потрібним та любленим.

Також відбулася святкова духовно-культурна програма за участі місцевих дітей та молоді. Кілька авторських пісень виконала Надія Улішак, а отець Микола Микосовський прочитав кілька власних віршів.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ