Полтавські ГО змагатимуться за гроші з обласного бюджету

Сьогодні Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтаської ОДА оголосив конкурс на визначення кращих проектів чи заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких буде надаватися фінансова допомога з обласного бюджету.
Реєструватися можуть ГО, які зареєстровані не пізніше ніж за два роки до дня оголошення конкурсу. Проекти мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей:
1. Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності, допомога ЗСУ; сприяння у підтримці громадського порядку на території області, захист прав і свобод громадян.
2. Формування національної свідомості, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне та поваги до державної символіки.
3. Сприяння впровадженню загальнодержавних реформ на регіональному рівні.
4. Підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, інституційної спроможності громадських об’єднань, забезпечення їх участі у державотворчих процесах.
5. Підвищення рівня екологічної обізнаності та проведення заходів з охорони довкілля.
Документи можна подати з 2 квітня по 3 травня включно.  Детальніша інформація на офіційному веб-сайті  Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю http://www.polinfo.gov.ua/ у розділі «Діяльність Департаменту» – «Громадянське суспільство» – «Конкурс проектів громадських організацій – 2018» (за посиланням: http://www.polinfo.gov.ua/konkurs-proektiv-hromadskykh-orhanizatsii-2018). У зазначеному розділі також знаходяться аплікаційні форми.
За інформацією Полтавської ОДА.

Читайте також про стимулювання полтавської талановитої молоді