Полтавські дружини померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС, учасники бойових дій, АТО отримають матеріальну допомогу

19 квітня міський голова Олександр Мамай провів засідання виконкому під час якого було ухвалено низку рішень.

Зокрема, на члени виконкому проголосували за рішення «Про виділення коштів» в рамках програми соціального забезпечення та соціального захисту «Турбота» у 2017 році:

Відповідно до нього, одноразову матеріальну допомогу отримають:

  • 24 дружини померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою — по 500 грн;
  • 15 учасників бойових дій та інваліди війни, які захищали незалежність України, й учасники АТО — по 1 тис. грн;
  • Батьки на лікування дітей з онкологічною патологією та захворюваннями, що потребують постійного вартісного медикаментозного лікування — на загальну суму 20 тис. грн;

Також 2 тис. грн матеріальної допомоги отримає родина, в якій помер учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І категорії за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті для надання матеріальної допомоги на поховання.

Члени виконкому ухвалили рішення щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку цього року. Відповідно до нього, виділені кошти на харчування у пришкільних таборах, на здешевлення путівок для дітей пільгових категорій до КЗ ПЗОВ «Супутник» в селі Михайлівка Диканського району, на придбання путівок дитячо-юнацькими спортивними школами для дітей пільгових категорій, на утримання таборів КЗ ПЗОВ «Супутник» та СДЗОВ «Олімпійські надії» в селі Соснівка тощо.

Окрім цього, у зв’язку з проведенням заходів 9 травня з нагоди відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за рішенням виконкому, тимчасово припинять рух транспортних засобів з 8:30 до 10:00 по вулиці Європейська на ділянці від вулиці Героїв-чорнобильців до перехрестя вулиць Раїси Кириченко і Кагамлика.

Об’їзд здійснюватиметься вулицями Пушкіна, Шевченка, Сінна, Раїси Кириченко та прилеглими до них.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради