Полтавські діти зустріли літо у Корпусному парку

Сьогодні, в перший день літа, в Корпусному парку відбулося розважально-ігрове свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Щороку захід проходить під патронатом Полтавського міського голови Олександра Мамая. 

— Дитинство — щаслива пора! Час безтурботності, радості, веселощів. І ми, дорослі, зробимо все для того, аби дитинство нашої малечі запам’яталося яскравими спогадами, — говорить керманич міста. — Цей захід став доброю традицією, яка об’єднує всіх полтавців довкола найважливішого — наших дітей. Свято ще раз нагадує дорослим, заради кого ми всі живемо.

Малі полтавці зі своїми родинами, вихованці дошкільних навчальних закладів, пришкільних таборів, дитячих будинків сімейного типу та прийомних родин приєдналися до заходу. 

— Ми прийшли на свято усією родиною. Дуже приємно, що у нашому місті дбають про дітей і влаштовують для них багато заходів, — розповіла вихователька дитячого будинку сімейного типу Олена Мацицька. — Сьогоднішнє свято — надзвичайне. Приємно, що міський голова з особливим теплом відзначив і мою родину. Моїм дітям він подарував канцелярське приладдя, яке стане в нагоді у новому навчальному році. Ще малеча отримала солодощі, тож ввечері у нас буде святкове чаювання.

Міський голова Олександр Мамай спілкується з вихованцями Палацу дитячої та юнацької творчості Міський голова Олександр Мамай спілкується з вихованцями Палацу дитячої та юнацької творчості

У Корпусному парку для дітлахів проводили різноманітні майстер-класи, малювали аквагрим, облаштували фотозону. Діти змагалися у веселих конкурсах та естафетах: їзда на велосипедах та веселі старти. 

На території парку розгорнулося спортивне містечко. Тут маленькі спортсмени демонстрували свої вміння з художньої гімнастики, тхеквондо та міні-футболу. Зацікавив дітей і справжній пожежний автомобіль, наданий ГУ ДСНС України в Полтавській області спеціально для свята. Найменших гостей заходу розважали герої улюблених мультфільмів. 

Святковий настрій усім присутнім подарували артисти Полтавського міського Будинку культури та Малої академії мистецтв імені Раїси Кириченко.

На учасників свята чекали подарункові сертифікати на морозиво, поп-корн та безкоштовне відвідування атракціонів у парку «Перемога». На ці атракціони роздали близько 1000 талонів.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради