Полтавські депутати провели обшук. У стенді міської ради

Депутати-опозиціонери знайшли чергову шпаринку. Але цього разу не в законодавстві, а в стенді, на якому розміщують рішення міської ради. Сьогодні туди внесли новий документ – рішення позачергової сесії міської ради. Лідер фракції СДП Олександр Шамота розповів журналістам сайту «0532ua», чому вирішили вдатися до такого радикального кроку.

«Після проведення позачергової сесії міської ради ми звернулися з проханням до апарату міської ради щоб опублікувати ухвалене на ній рішення, яке стосувалося звільнення з посади секретаря міської ради О. Деркач. Також ми зверталися з проханням опублікувати це рішення у газеті «Полтавський вісник», яка залишається рупором діяльності міської влади – говорить О. Шамота. –  На жаль, ми побачили перешкоджання у нашій діяльності з боку керівників апарату міської ради. Але ми хочемо донести до громадян у хвалене нами рішення. Тому, розміщуємо його на дошці, де розміщуються документи органів місцевого самоврядування. Також ми хочемо опублікувати його у ЗМІ, щоб мер міста не визнав це рішення недійсним».

«До функцій, покладених на апарат полтавської міської ради, належить і публікація рішень полтавської міської ради. Зокрема, у “Полтавському віснику”, засновником якої виступила полтавська міська рада, і у на офіційному сайті міської ради – говорить депутат міської ради Едуард Волков.

Ми зверталися і до апарату міської ради, і до прес-служби, але відповіді на своє звернення не отримали.  Згідно ст. 42 Закону України про місцеве самоврядування, мер несе персональну відповідальність за невиконання рішень сесії чи своїх посадових обов’язків. Тому ми вимагаємо щоб рішення позачергової сесії міської ради було опублікованим».

Також як стало відомо, що новообрані депутати будуть брати участь у наступній сесії міської ради, яка відбудеться 21 вересня.

Юлія Самозвон.

Читайте також про всі деталі позачергової сесії міської ради.