Полтавські депутати хочуть блокувати львівське сміття або вивозити полтавське на Львівщину

В день чергового вивантаження львівського сміття Полтавська облрада попросила Садового більше так не робити

На чотирнадцятій сесії Полтавської облради сьомого скликання депутати проголосували за «Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Львівського міського голови Андрія Садового та депутатів Львівської міської ради щодо припинення вивезення сміття на територію Полтавської області». Ініціатором звернення став депутат Валерій Прядко.

Під час обговорення питання депутат Руслан Ляшко повідомив, що біля села Новаки Лубенського району вивантажили сміття львівського походження. Фракція СДП запропонувала створити штаб щодо блокування львівського сміття.

Сміття на території аеродрому у Лубенському районі Сміття на території аеродрому у Лубенському районі | Фото: pl.npu.gov.ua

СМІТТЯ ЗІ ЛЬВОВА ПІД ЛУБНАМИ

Депутати більшістю голосів проголосували за звернення до мера Львова.

Народний депутат від Полтавщини Костянтин Іщейкін у себе на сторінці в Facebook пішов ще далі:

— Думаю, що привернути увагу до цієї проблеми можна інсталяцією. Прямо на Ринковій площі у Львові. Трохи лубенського непотребу, оржицьких пакунків, багачанських відходів, хорольських покидьків і семенівського сміття… Можна викласти, наприклад, слово з трьох літер — МЕР. А як долучиться Полтава — збудуємо макет Львова у натуральний розмір.

Нагадаємо, що 1 березня вантажівки із сміттям львівського походження затримали у Кременчуцькому районі.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»