Полтавське відділення поліції № 1 (Київський райвідділ) отримало нового-старого керівника

Новим керівником Полтавського відділення поліції № 1 став Сергій Махно, який у період 2014-2016 вже очолював це відділення

6 лютого співробітникам Полтавського відділення поліції № 1 представили нового керівника — Сергія Махна, який до цього часу очолював Решетилівське відділення поліції. Представили нового начільника керівник Полтавського відділу поліції Олександр Терела та заступник керівника ГУНП Сергій Чиж. Про це повідомили у прес-службі ГУНП в Полтавській області.

Олександр Терела, Сергій Чиж та Сергій Махно Олександр Терела, Сергій Чиж та Сергій Махно

Нагадаємо, що Сергій Анатолійович Махно з 2014 по 2016 вже очолював Полтавське відділення поліції № 1. Також за свою кар’єру Сергій Махно встиг попрацювати у Новосанжарському відділенні поліції, яке очолював 4 роки, та у Октябрському райвідділі, де перебував на посаді заступника начальника.

Згідно з декларацією за 2015 рік відомо, що Сергій Махно одружений та виховує доньку. Родина має квартиру, земельну ділянку у Розсошенцях та три автомобілі: ВАЗ-21099, Scoda Octavia та Volkswagen Tiguan. Живе родина поліцейського на зарплату чоловіка.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»