Полтавська влада замовила капремонти в ОДА на 1,9 млн грн без проведення тендера

З початку 2017 року обласна влада уклала чотири договори на ремонт приміщень в адмінбудівлі по вулиці Соборності, 45 — загальна вартість 1,9 млн грн

14 серпня журналістка «ЕнергоЛайф.інфо» Євгенія Каблучка повідомила на власній сторінці у Facebook про ремонт, який зробили всередині будівлі ОДА. Зокрема в одному з кабінетів на 6-му поверсі.

Було | Фото: Прес-служби Полтавської ОДА

Стало | Фото: Євгенія Каблучка

Ми вирішили дізнатись, за скільки ремонтують кабінети всередині ОДА. Влада Полтавщини, за поточний рік, чотири рази укладала договори на капітальний ремонт внутрішніх приміщень.

Дата Замовник Об’єкт Вартість ремонту, грн Підрядник
26.04 Комунальна установа Полтавської облради з експлуатації адміністративних будівель 1-й та 5-й поверхи 128 000 ТОВ «Астрем плюс»
26.04 Комунальна установа Полтавської облради з експлуатації адміністративних будівель 6-й поверх 206 000 ПП «БАГ»
28.04 Комунальна установа Полтавської облради з експлуатації адміністративних будівель заміна віконних блоків 648 000 ПП «БАГ»
16.08 Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА приміщення зали для засідань 955 000 ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «СЕН»

Загальна вартість робіт склала 1 млн 937 тис. грн. Якщо б їх замовляли комплексно, то мав би відбутися тендер. Зауважимо, що перші три ремонти замовляла комунальна установа Полтавської облради з експлуатації адміністративних будівель, якій і належить будівля. Потім замовник змінився й ним став Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА (колишнє УКБ).

Останній договір — ремонт у залі для засідань за 955 тисяч гривень Останній договір — ремонт у залі для засідань за 955 тисяч гривень

Щодо підрядників, то це полтавські підприємства. Засновниками «Астрем плюс» є: Василь Барильченко, Ніна Калінка, Валерій Купро, Ніна Момот, Лідія Пасічник, Жанна Стрілець; засновником ПП «БАГ» — Ганна Бондаренко. Щодо ТОВ «СЕН», то кінцевим бенефіціаром є Олександр Немировський.

За даними порталу Є-data, «БАГ» вже отримало від влади 804 тис. грн. На рахунок ТОВ «Астрем-плюс» перерахували на цей час лише 38 тис. грн. ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «СЕН» коштів ще не отримувала.

Нагадаємо, що Полтавська ОДА планує також модернізувати фасад будівлі та збудувати поруч ЦНАП. Проте наразі все лише на стадії проекту.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»