Полтавська влада виділить 30 тисяч гривень на лікування солістки «Фрістайлу» Ніни Кірсо

В рамках міської соціальної програми «Турбота» на лікування відомої полтавської співачки Ніни Кірсо виділять 30 тисяч гривень

Опубліковано проект рішення виконкому Полтавської міськради «Про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота». Всього за програмою виділять 849 тис. грн.

Серед отримувачів одноразової матеріальної допомоги — Алла Кірсо, рідна сестра відомої солістки групи «Фрістайл» Ніни Кірсо. Міська влада виділить на лікування відомої полтавки 30 тис. грн.

Учасник групи «Фрістайл» Ігор Лахнін повідомив, що співачка більше місяця не виходить із коми після важкого інсульту. Для порятунку Ніни Кірсо потрібно зібрати чималу суму, щоб пройти лікування в одній із приватних клінік Києва. Небайдужі можуть долучитися до збору коштів і допомогти на картку ПриватБанку 5168 7427 1834 8851 (Кірсо Алла Владиславівна). Картка існує тільки для переказів в гривні.

Співачка та музикант Ніна Кірсо народилася у Полтаві в 1963 році. Взяла участь у записі усіх 9 альбомів групи «Фрістайл». Одні із найвідоміших — «Кораблик любви», «С днём рожденья, мама», «Цветёт калина», «Я тебе не верю», «Три сосны», «Фонари», «Белая берёза» (дуэт с С.Дубровиным), «Ты ни в чём не виноват».

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»