Полтавська влада планує витратити 171 тисячу гривень на проекти трьох майданчиків для вигулу тварин

Влада міста планує побудувати цього року чотири майданчики для вигулу собак за 1,2 млн — проектно-кошторисну документацію для трьох з них вже замовили за 171 тис. грн

1 червня через сайт держзакупівель Prozorro КП «Декоративні культури» уклало договір з ТОВ «Неоінжиніринг» на розробку проектно-кошторисної документації на облаштування трьох майданчиків для вигулу тварин — в авіамістечку та двох парках Полтави. Вартість трьох проектів — 171 тис. грн.

24 травня під час засідання п‘ятнадцятої сесії Полтавської міськради сьомого скликання депутати внесли зміни до «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Полтава на 2017-2021 роки».

Згідно з додатком до Програми, з бюджету виділили 1,2 млн грн на визначення місць для вигулу домашніх тварин та місць, в яких вигул заборонено. Також ці кошти підуть на облаштування майданчиків для вигулу та тренувань тварин в спальних районах міста. Планують будувати по 4 майданчики кожного року.

  • Один із майданчиків планують облаштувати на території Парку Воїнів-афганців. Цей парк знаходиться у мікрорайоні Алмазний. ТОВ «Неоінжиніринг» повинен виготовити проектну документацію на створення майданчика до 15 липня 2018 року. За розробку документації фірма отримає 58 тис. грн.
  • Другий майданчик планують облаштувати на території Павленківського парку. Проектно-кошторисні роботи обійдуться в 55 тис. грн. Розробляти документацію також буде ТОВ «Неоінженірінг».
  • Третій майданчик облаштують на території скверу по вулиці Петра Юрченка. Це район авіамістечка. Фірма-розробник проектно-кошторисної документації — все той же ТОВ «Неоінженіринг». Всі проектно-кошторисні роботи мають бути виконані до 15 липня цього року.

Нагадаємо, що всього на «Програму поводження з тваринами…» планувалося витратити 7 млн 8 тис. 200 грн. Зараз сума зросла до 7 млн 243 тис. грн. Наприклад, на створення сайту щодо утримання безпритульних тварин планувалося витратити 14 тис. грн, а на реєстраційну базу домашніх тварин — 35 тис. грн. Згідно з додатком до рішення про внесення змін до Програми, вартість сайту зросла до 44 тис. грн.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»