Полтавська «Справедливість» стала на бік селян Машівщини під стінами Кабміну

Партійці стали на захист прав і свобод мешканців Машівського району, у яких «Полтавагазвидобування» відібрало землю

Сьогодні Полтавська обласна парторганізація Громадського-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» на чолі із головою партійної організації Євгенієм Мартосенком разом із мешканцями Машівського району (населені пункти Базилевщина та Кошманівка) мітингували під стінами Кабінету Міністрів України. До акції протесту долучилися Київська міська організація «Справедливості» та Громадський рух «Стоп — свавіллю».

Близько півтори тисячі мітингувальників відстоювали свої права на землю, яку свого часу «Полтавагазвидобування» шахрайськими методами відібрало у селян. Наразі газовики привласнили 3,6 тис га землі — це 350 паїв. При цьому «Полтавагазвидобування» почало звільняти своїх 80 працівників, які виступили проти свавілля. Селяни справедливо вважають, що їхні конституційні права грубо порушено.

До мітингувальників вийшов представник Кабміну, який забрав звернення селян, повідомив, що уряд знає про цю проблему, а Прем’єр-міністр Володимир Гройсман взяв її під особистий контроль.

Втім, не надто покладаючись на обіцянки влади, «Справедливість» та селяни налаштовані й далі усілякими способами захистити права та відновити Закон.

Прес-центр Полтавської обласної парторганізації Громадського-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість»