Полтавська «Справедливість» дякує Юлії Тимошенко за оперативну реакцію на своє звернення

Юлія Тимошенко у відповідь на звернення «Справедливості» доручила голові обласної парторганізації «Батьківщини» відреагувати на нього

Полтавська обласна організація Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» на чолі з Євгенієм Мартосенко після резонансного голосування на останній сесії Полтавської міської ради депутатами партії «Батьківщина» надіслали своє офіційне звернення до лідера Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлії Володимирівни Тимошенко. У проханні ми попросили відреагувати на зрадницькі дії відносно своїх виборців з боку депутатів фракції ВО «Батьківщина» в Полтавській міській раді, що стали частиною антинародних дій з боку міської влади, які приймаються всупереч інтересам полтавців.

Ми вдячні лідеру ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко за оперативне реагування на наше звернення. Ми сподіваємось, що голова Полтавської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Руслан Дмитрович Богдан виконає розпорядження Юлії Володимирівни та надасть роз’яснення діям депутатської фракції у Полтавській міській раді. А також, маємо надію, він висвітлить офіційну позицію обласного осередку ВО «Батьківщина» стосовно дій своїх депутатів в Полтавській міській раді.

Також хочемо звернути увагу Полтавської громади на різницю між простим популізмом та дієвістю «Справедливості».

Євгеній МАРТОСЕНКО, голова Полтавської обласної організації Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість»