Полтавська ОДА вирішує проблеми комунальних установ та аварійних автомобільних доріг

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Засідання комісії розпочалося з розгляду питання про надання фінансування КП ПОР «Полтававодоканал» у сумі 10 млн грн для можливості погашення податкового боргу з ПДВ. Директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА Павло Кропивка зазначив, що бюджетні кошти розподілені до кінця 2018 року. Члени комісії вирішили звернутися до Полтавської міськради з приводу співфінансування установи.

На порядок денний винесли питання про надання дозволу на встановлення двоставкових тарифів на теплову енергію. Підтвердили приєднане теплове навантаження для всіх категорій споживачів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Обговорення питань Обговорення питань

Олексій Басан та Тимофій Голбан Олексій Басан та Тимофій Голбан

Сергій Марчишинець Сергій Марчишинець

Комісія також утвердила прийняття індивідуального теплового пункту за адресою: м. Полтава, вул. О. Бідного, 18 у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області, з подальшою передачею на баланс в господарське відання ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Довго на засіданні обговорювали проблему зовнішніх каналізаційних мереж. Гостро стало питання про передачу об’єктів «Будівництво каналізаційної мережі по пров. Братів Зернових в м. Полтава» та «Будівництво каналізаційної мережі по вул. Пирятинській в м. Полтава (с. Івоченці)» із комунальної власності територіальної громади м. Полтава у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області на баланс, у господарське відання, як внесок до розміру статутного капіталу КП ПОР «Полтававодоканал».

— Повинна бути ініціатива від сільських громад прийняти у свою комунальну власність ці підприємства. На сьогоднішній день немає жодної згоди ні одної сільської ради прийняти ці філіали, ось що можна сказати, — зазначив голова профільної комісії Ігор Сірик.

Ігор Сірик Ігор Сірик

Комісія затвердила ремонт автомобільних доріг області у 2018 році. Та виділила кошти на капітальний ремонт доріг в межах села Мала Кохнівка та дороги Мала Рублівка-Рунівщина на території Котелевського району, які знаходяться у незадовільному технічному стані. 

Загалом, на засіданні профільної комісії розглянули понад 13 питань. Деякі з них винесені на розгляд чергової сесії Полтавської ОДА. Нагадаємо, що вона відбудеться 19 жовтня в Шишацькій РДА.

Прес-служба Полтавської ОДА