Полтавська ОДА оголосила 3 тендери на оновлення шкіл

Департамент будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДАоголосив 3 закупівлі на оновлення навчальних закладів. Ліцей майбутнього у Омельницькій ОТГ термомодернізують, у Демидівській ЗОШ реконструюють спортивну залу, а у Ромоданівській ЗОШ її збудують. Пропозиції від підрядників приймають до 1 серпня.

Департамент будівництва ОДА продовжує оновлювати освітні заклади області. Найближчим часом роботи проведуть ще у трьох будівлях. Усі вони функціонують у різних районах: Кременчуцькому, Решетилівському, Миргородському. Зараз тривають закупівлі на порталі ProZorro.

У нас повне взаєморозуміння з обласними депутатами та владою на місцях, ніхто не займається політикою. Тому маємо можливість працювати у високому темпі і виконувати якомога більше робіт, — відзначив директор Департаменту будівництва Тимофій Голбан.

У Омельницькій ОТГ термомодернізують Ліцей майбутнього. Тут навчаються 196 учнів та працюють 24 вчителя. Заклад має аграрно-екологічний напрям навчання. А серед його родзинок — музей хліба та музей села.

Термомодернізація — один з основних напрямків робіт Департаменту. Приклад інших об’єктів доводить її ефективність. Так, у горбанівському геріатричному пансіонаті зараз економлять майже 56% від колишньої вартості опалення.

Тендер на проведення робіт оголосили 13 липня. Очікувана вартість виконання робіт — 10,8 млн грн. Департамент прийматиме пропозиції до 1 серпня.

А у Демидівській ЗОШ Решетилівського району реконструюватимуть спортивну залу та добудують побутові приміщення. Зараз у школінавчаються 96 учнів, а персонал складає 96 працівників.

Закупівлю на порталі ProZorroтакож оголосили 13 липня. Очікувана вартість — 5,8 млн грн. Усі бажаючі можуть подавати пропозиції до 1 серпня.

У Ромоданівській ЗОШ також покращуватимуть спортивну інфраструктуру. Тут будуватимуть шкільний спортзал. До школи ходять 238 учнів. З ними працюють 47 спеціалістів.

Тендер оголосили одночасно з двома попередніми — 13 липня. На виконання робіт планують виділити 7,6 млн грн. А на пропозиції підрядників чекають до 1 серпня.

Створення комфортних умов у навчальних закладах — це першочергова задача області. Бо будь-яка реформа як раз і починається з осучаснення простору, де вона проводиться, — розповів очільник Полтавської ОДА Валерій Головко.