Полтавська область — лідер в рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів за перший квартал цього року

Міністерство регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України опублікували моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів за січень-березень 2017 року.

Згідно з рейтингом Полтавська область зайняла лідируючі місця за багатьма напрямками. Зокрема, за напрямком «Економічна ефективність» область посіла 1 місце. Цей напрямок включає такі показники, як індекси промислової продукції, обсягу сільськогосподарського виробництва, будівельної продукції та споживчих цін, а також обсяг реалізованої промислової продукції та обсяг виконаних будівельних робіт у розрахунку на 1 особу населення, обсяг виробництва продукції сільського господарства у розрахунку на 1 особу сільського населення.

За напрямком «Розвиток інфраструктури» наш регіон посів 2 місце. Враховувались такі показники, як темп зростання (зменшення) обсягу прийнятого в експлуатацію житла, обсяг прийнятого в експлуатацію житла у розрахунку на 10 тис. осіб населення, а також обсяг вантажообороту авто- та залізничного транспорту на 1 тис. осіб населення.

Економічна ефективність Економічна ефективність

Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця

Розвиток інфраструктури Розвиток інфраструктури

За напрямком «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» Полтавщина посіла 4 місце. При цьому враховувались такі показники, як індекс капітальних інвестицій та обсяг капітальних інвестицій у розрахунку на 1 особу населення, темп зростання (зменшення) обсягу прямих іноземних інвестицій та обсяг прямих іноземних інвестицій у розрахунку на 1 особу населення, а також експорт товарів у розрахунку на 1 особу населення.

Офіційну інформацію та детальний рейтинг розвитку регіонів можна знайти за посиланням.

Прес-служба Полтавської ОДА