Полтавська міськрада збирається виділити 2,5 млн грн на підготовку стадіону «Ворскла» до Ліги Європи

Місто, область і клуб спільними зусиллями відремонтують стадіон

Сьогодні депутатська комісія з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів погодила винесення на сесію Полтавської міськради рішення про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік. Ці зміни, зокрема, передбачають, виділення з міського бюджета 2,5 мільйона гривень на заміну освітлення стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського.

Днями «Ворскла» перемогла «Зорю» і завоювала бронзові медалі Української прем’єр-ліги, а разом з ними і пряму путівку до групового раунду Ліги Європи. Матчі такого рангу можна проводити лише на стадіонах четвертої категорії, а полтавський має лише другу. У зв’язку з цим з’явилася інформація, що клуб веде переговори про те, щоб проводити домашні матчі ЛЄ на «Арені-Львів». Проте президент «Ворскли» Роман Черняк публічно заявив, що клуб вирішить всі проблеми.

— На сьогоднішній день у нас є домовленість з обласною адміністрацією, є домовленість з міською владою, чиєю власністю є даний стадіон, і є домовленість з інвесторами, ми розподілили все по поличках. Ми закриємо проблемні питання: це освітлення і турнікети, контроль продажу квитків. Питань не буде — я думаю, ми будемо віднесені до стадіонів четвертої категорії, на яких можна буде проводити євроматчі — розповів президент «Ворскли» каналу «Футбол 1».

Як бачимо, міськрада вже робить перший крок до подолання проблеми. Щоправда цього року місто вже встигло «відфутболити» футболістів. Йдеться про 600 тис. гривень, які міська рада виділила на проведення дитячих, студентських та інших змагань, а потім заблокувала ці кошти.

Варто відзначити, що ФК «Ворскла» став фігурантом резонансного корупційного скандалу в українському футболі, пов’язаного з договірними матчами. «Ворскла» опинилася серед клубів стосовно яких відкрили кримінальні провадження, і наразі важко передбачити, наскільки серйозними будуть наслідки.

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»