Полтавська міськрада відремонтує 51 заклад освіти, виділить понад 72 тисячі гривень матдопомоги та відшкодує перевізникам понад півмільйону гривень

Начальник управління соціального розвитку Наталія Бондаренко Начальник управління соціального розвитку Наталія Бондаренко

Виконавчий комітет Полтавської міськради затвердив рішення про виділення матеріальної допомоги, проведення капітальних ремонтів у закаладах освіти й культури. А також відшкодує перевізникам перевезення школярів і пільговиків та тимчасового перекриття руху транспорту.

Сьогодні міський голова Олександр Мамай провів засідання виконавчого комітету Полтавської міськради. Члени виконкому підтримали рішення про капітальний ремонт у міських освітніх закладах. З метою підготовки до нового навчального року, капітальні ремонтні роботи проведуть у 30 школах та 21 дитсадку.

Міськрада ухвалила рішення «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік». Збільшено дохідну та видаткову частини міського бюджету за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету обсягом 59 тис 850 грн. Ці кошти використають на придбання інтерактивної дошки для ліцею № 1 імені Котляревського.

Попередньо це питання сьогодні розглянули та підтримали на ранковому засіданні постійної депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів.

Також члени виконкому одноголосно підтримали рішення «Про виділення коштів». Завдяки програмі соціального забезпечення та захисту «Турбота», одноразову матеріальну допомогу отримають:

  • 5 дружин померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою (за зверненнями) по 500 гривень кожна, на загальну суму 2 тисячі 500 гривень;
  • 31 учасник бойових дій та інваліди війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО, по 1 тисячі гривень кожний, на загальну суму 31 тисяча гривень;
  • мати загиблого ветерана війни, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в АТО, до Дня матері, на загальну суму 2 тисячі гривень.

Окрім цього, протягом ІІ, ІІІ, ІV кварталів 2017 року кошти отримають:

  • чотири члени сімей загиблих ветеранів війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО по 2 тисячі гривень кожний, на загальну суму 24 тисячі гривень;
  • батьки (опікуни) дітей до 18-ти років (включно), один з батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення АТО по 1 тисячі гривень, на загальну суму 3 тисячі, за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті для надання щоквартальної матеріальної допомоги.

Також, щомісячно, з травня по грудень 2017 року, буде проводитись виплата матеріальної допомоги двом батькам (опікунам) дітей-інвалідів для забезпечення їх підгузками за індивідуальними програмами реабілітації (за зверненнями батьків (опікунів) по 630 гривень кожному, на загальну суму 10 тисяч 80 гривень.

З міського бюджету відшкодують кошти КП «Полтаваелектроавтотранс» за перевезення школярів та приватним перевізникам за перевезення полтавців пільгових категорій — 333 тис. 932 грн та 174 тис. 370 грн відповідно.

У зв’язку з проведенням відкритого чемпіонату України з триатлону, рух транспортних засобів та пішоходів по проспекту Миколи Вавілова та проспекту Миру на ділянці від проспекту Миколи Вавілова, 1/15 до проспекту Миру, 7 тимчасово обмежать.

Рух транспорту та пішоходів перекриють: 3 червня з 08:00 до 15:00 та 4 червня з 09:00 до 13:00.

Окрім цього, тимчасово перекриють рух за адресою вул. В’ячеслава Чорновола, 4.

На місці проведення робіт встановлять дорожні знаки, забезпечать об’їзд транспорту та безпечні умови руху пішоходів згідно зі схемою організації дорожнього руху.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради