Полтавська міська рада захоплена — Мамая та першого заступника немає на місці

Розпочато безстрокову акцію та блокування міської ради до термінового скликання позачергової сесії Полтавської міської ради з вирішення резонансних питань

Учора депутати Полтавської міської ради від партій «Свобода», «Самопоміч» та Соціал-демократичної партії ініціювали скликання термінової позачергової сесії ради для вирішення резонансних питань аби припинити безлад та кровопролиття в місті. Рішення стосуються розміщення у місті тимчасових споруд та кривавих подій 5 квітня біля арки «Газетного ряду». Нагадаємо, що на акції, яка відбулася 6 квітня, вони оголосили низку вимог, які стосуються відміни злочинних рішень міської ради та покарання винних у кровопролитті на вул. Соборності.

Засідання мало відбутися сьогодні о 10 годині ранку. Але мер Олександр Мамай на зустріч з депутатами та громадськістю не з’явився. Очільник міста та його перший заступник, за словами працівників міськвиконкому, взагалі сьогодні відсутні на роботі. Не прийшли сьогодні до ради і депутати так званої «ширки» (БПП «Солідарність», «Совість України», «Батьківщина»).

Депутати проголосували на скликання сесії Депутати проголосували на скликання сесії

Сьогодні зранку один із депутатів Полтавської міської ради Артем Чубенко написав на своїй сторінці у Фейсбук: «Мамай, Матковський та Шевченко терміново зранку виїхали у незаплановане відрядження». Жодних підтверджувальних документів немає.

Олександр Шамота:

— Ми зараз знаходимось уже, мабуть, годину в юридичному відділі у начальника управління та заступника міського голови Нікіпелова. Ми (депутати Полтавської міської ради Ямщиков Вадим, Шамота Олександр і Синяк Юрій — прим. авто.) не можемо отримати звичайний документ, який офіційно підтверджує, що Михайло Шевченко перебуває у відрядженні. Нам досі не можуть надати ні реєстраційного номера, нічого. Натомість порушують закони і говорять, що вони мають на це право.

Ніхто з керівництва міста не дає коментарів стосовно ситуації, яка зараз склалася у міській раді. У відповідь на свавілля та бездіяльність влади активісти повідомили про початок безстрокової акції та блокування міської ради до термінового скликання позачергової сесії Полтавської міської ради з вирішення резонансних питань.

Володимир БОЙКО