“Полтавська міська організація роботодавців” підписала меморандум про співпрацю з Обласним центром зайнятості

Про це розповіла директорка Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва та пояснила, навіщо укладати угоду:

“Це – рух робочої сили. Ми шукаємо ресурси: людей, які хочуть працювати. Зараз ми пішли в сільську місцевість, де є надлишок робочої сили. Якщо запропонувати жителям сіл гідні умови праці, вони залишатимуться в Полтаві. Наприклад, чоловік їздитиме до Полтави – тим паче, що зараз можлива робота вахтовим методом, коли можна працювати добу через добу. Самі розумієте, що менш як десять тисяч він не зароблятиме. Жінка працюватиме вдома й отримуватиме 5-6 тисяч. “Полтавська міська організація роботодавців” буде координувати, кому потрібні робітники. Спільно будемо створювати нові транспортні маршрути, можливо, орендувати житло”.

Член правління “Полтавської міської організації роботодавців” зазначив:

“Ми, власники та директори підприємств міста Полтави, хочемо розвитку промисловості та підприємництва на Полтавщині. Але для цього нам потрібні методи, відмінні від тих, що існують наразі. Основний – створення соціального діалогу між профспілками, роботодавцями та владою. Адже наразі ми маємо сучасне обладнання на підприємствах, тоді як бракує трудового ресурсу. Ми не вимагаємо, щоб у робітників була профільна освіта чи висока кваліфікація – нам потрібні люди, які хочуть працювати. Ми хочемо, щоб влада дослухалася нашої думки, щоб місто процвітало, щоб у людей була робота, гідна заробітна плата, щоб полтавці не виїжджали за кордон”, – сказав Сергій Змієвець.

Роботодавці Полтавщини сподіваються, що влада міста зрозуміє: без соціального діалогу неможливо досягти стабільності та розвивати місто.

Найближчим часом “Полтавська міська організація роботодавців” планує підписати меморандум з Пенсійним фондом, Торгово-промисловою палатою та профспілками.

Раніше ми розповідали Як отримати допомогу по безробіттю?