Полтавська компанія реконструюватиме будинок культури у Гоголево за 21,56 млн грн

Компанія-переможець тендеру на реконструкцію сільського будинку у Гоголево «ОЛАН ГРУП» не надала Управлінню капбудівництва необхідні документи у визначений строк. Роботи здійснюватиме полтавська компанія ТОВ «БК «Центр-Буд».

13 квітня ТОВ «ОЛАН ГРУП» виграло тендер на проведення реконструкції сільського будинку культури у Гоголево. Компанія мала 5 днів для надання обласному Управлінню капбудівництва усіх необхідних документів. Але «ОЛАН ГРУП» не зробила цього вчасно. Через це в УКБ відхилили пропозицію компанії. Далі Управління розглядало пропозиції інших учасників тендеру.

— Ми завжди діємо у рамках закону. Якщо компанія не надала потрібні документи у строк — це її сфера відповідальності. Зі свого боку ми максимально прозоро показуємо усі наступні процедури і починаємо контактувати з іншими учасниками тендеру, які йшли за нею, — розповів начальник УКБ Тимофій Голбан. 

Першою в УКБ розглянули пропозицію ПФ «Корнет 2». Для підтвердження наявності досвіду аналогічних робіт компанія мала надати довідку з двома та більше договорами по проведенню реконструкції об’єктів у 2015-2016 роках та листи-рекомендації від замовників. Два з наданих ПФ «Корнет 2» шести договорів відповідали встановленим вимогам. 

Компанія надала в УКБ договір виконання реконструкції будинку чергових сил на аеродромі Миргород. Роботи за цим договором поділені на два етапи. Закінчити другий «Корнет 2» планує у грудні. А кваліфікаційні вимоги вимагають завершення всіх робіт.

Крім того, замовником за цим договором виступає Військова частина А0215. А лист щодо позитивного виконання робіт видало Управління капітального будівництва та ремонту Повітряних Сил ЗСУ, яке знаходиться у Вінниці. Лист-відгук надав не замовник об’єкту. Пропозиція не відповідає кваліфікаційним критеріям, зазначеним у тендерній документації.

Фасад майбутнього Гоголівського культурного центру Фасад майбутнього Гоголівського культурного центру

Крім того, компанія мала пронумерувати всі аркуші тендерної пропозиції, а уповноважена особа — їх підписати. Також у тендерній пропозиції мав бути реєстр. Він рахується як перший аркуш пропозиції. Але «Корнет 2» не виконав ці вимоги. 

Наступною в УКБ розглянули пропозицію МПБРП «Сула». Компанія мала подати два листа від замовників для підтвердження факту виконання аналогічних робіт. Натомість надала лише один. Крім того, у МПБРП «Сула», як і у випадку з «Корнет 2» не виконали умови стосовно оформлення документів. 

Потім в УКБ розглянули пропозицію ТОВ «БК «Центр-Буд». Усі документи Товариства відповідають вимогам. Компанія проведе реставрацію будинку культури у Гоголево за 21,56 млн грн. Це менше ніж на 1,5 млн грн більше очікуваної вартості. За ходом виконання робіт на об’єкті можна слідкувати на порталі «Будуємо Прозоро!».

Валерій Головко Валерій Головко

— Я наголошую на тому, що Полтавська ОДА працює відкрито. Будь-хто з полтавців може подивитися всі наші операції на відповідних порталах. Якщо умови тієї чи іншої компанії не відповідають закону — ми не будемо працювати з ними, — наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Прес-служба Полтавської ОДА