Полтавська дитяча музична школа прозвітувала про свої успіхи

«Сьогодні здивуємо наших слухачів духовим оркестром, який буде тримати зал практично половину концерту. До речі, духових оркестрів в Україні залишилося нетак і багато. Серед тих регіонів, де вони продовжують існувати, Полтава далеко не на останньому місці. Іншу половину концертної програми радуватимуть музикою 35 наших вихованців-солістів зі своїми викладачами.Великі надії покладаємо і на друге відділення «Біг-Бену», яке вразить класикою, сучасною та джазовою музикою»

Керівник музичного закладу оптимістично дивиться у майбутнє освітнього закладу.

«Відрадно, що музична освіта в місті не лише не занепадає, а й продовжує розвиватися. Кількість, дітей, які хочуть тут навчатися не зменшується, а навпаки збільшується. Зараз на всіх відділеннях тут навчається 760 дітей. Наймолодший вік наших вихованців – чотири роки. Найстрашим виповнилося 20 років. Наші учні успішно будують і подальшу музичну карєру. До прикладу, теперішній завідувач Полтавським музичним училищем ім. Лисенка закінчив наш навчальний заклад. Чимало випускників успішно влаштувалися не лише в Україні, а й на території сусідніх держав»

Також Є. Дудник поділився приємними новинами стосовно технічного забезпечення освітнього закладу музичними інструментами. З його слів, міська вдала регулярно виділяє кошти на ці потреби. Зокрема, не так давно вдалося відремонтувати дах та замінити старі вікна на пластикові.

Нагадаю, що кожного року навесні музична школа звітеє про свої досягнення перед широким загалом міста. Цього року звітні концерти відбувалися 21, 22, 23, 27 та 28 березня.