Полтавщина відправила до Авдіївки першу партію гуманітарної допомоги

У четвер увечері з Полтави до Авдіївки, що потерпає від обстрілів артилерії з боку окупованих районів Донецької та Луганської областей, відправили вантаж гуманітарної допомоги.

Дві вантажівки Головного управління ДСНС України у Полтавській області повезли на Донеччину продукти харчування, теплі речі та ковдри, буржуйки та пелети для опалення, медикаменти, тощо. Усього — майже 15 тонн гуманітарки, яку мешканці Полтави і області звозили на один із трьох офіційних пунктів збору допомоги для мешканців Авдіївки.

Полтавщина відправила гуманітарну допомогу у Авдіївку Полтавщина відправила гуманітарну допомогу у Авдіївку

Продукти харчування для жителів Авдіївки Продукти харчування для жителів Авдіївки

Нагадаємо, що напередодні зусилля для збору допомоги у багатостраждальній Авдіївці об’єднали обидві гілки обласної влади — облдержадміністрацію та обласну раду, волонтерів та громадськість. У Полтаві відкрили три пункти збору:

  1. На базі Головного управління ДСНС України у Полтавській області — вул. М. Бірюзова, 26/1.
  2. У Свято-Успенському соборі — Соборний майдан, 1.
  3. У холі залу засідань Полтавської облради — м. Полтава, вул. Соборності, 45 (вхід з боку вулиці Сінної).

Пункт прийому допомоги на базі ДСНС Пункт прийому допомоги на базі ДСНС

На заклик відгукнулися небайдужі громадяни, підприємці, представники волонтерських організацій, сільськогосподарських та фермерських господарств. До Полтави також прибули автівки з гуманітарною допомогою від громад Новосанжарського та Кобеляцького районів. За короткий час у одному з пунктів збору — що на базі ДСНС — зібрали близько 15 тонн вантажу. Їх до Авдіївки повезли рятувальники.

— Це лише перша відправка і з одного пункту збору, адже допомога для Авдіївки продовжує надходити, — прокоментував голова Полтавської ОДА Валерій Головко. — Хочу подякувати всім небайдужим землякам, які не залишилися осторонь чужої біди. Не слід забувати також, що йдеться не лише про жителів Авдіївки, адже місто боронить 72-га бригада — і бійцям також потрібні наша підтримка і допомога.

Прес-служба Полтавської ОДА