Полтавщина передала гуманітарну допомогу Ічні

Днями за дорученням голови Полтавська ОДА Валерія Головка Полтавщина передала гуманітарну допомогу постраждалим в Ічні. Зараз триває збір допомоги по районам області.

На Полтавщині у Решетилівському, Великобагачанському, Хорольському, Лубенському та Пирятинському районах провели збір продуктів та будівельних матеріалів для жителів Ічні. 

Там у ніч на 9 жовтня вибухнув арсенал ЗСУ. Вогонь пожежі було видно на кілька десятків кілометрів. А звуки розривів чули навіть у Харківський області. Протягом доби з 16-кіломтерової зони евакуювали 12,5 тисячі осіб. Через катастрофу зруйновані 4 та пошкоджені 99 будинків. Відключені від газопостачання 3 737 абонентів у восьми населених пунктах. А жителі міста й досі перебувають у лікарнях. 

До Ічнянського району з Полтавщини за дорученням голови ПОДА Валерія Головка відправили 15-и тонний автомобіль з цеглою, шифером, цвяхами, будівельними плівками, дошками та продуктами харчування. 

Гуманітарна допомога в Ічню Гуманітарна допомога в Ічню

— Наша область завжди готова допомогти іншим. Тому перша гуманітарна допомога вже в Ічні. Зараз проводимо збір по іншим районам. Впевнений, що спільно ми можемо вирішити будь-яку проблему, — говорить голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Також 30 вересня заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий разом із головою облради Олександром Біленьким відправили продукти для бійців батальйону «Полтава». Цей батальйон на сході ще з 2014 року. 

Гуманітарка для військових Гуманітарка для військових

— Ми передали необхідні продукти для наших бійців на сході. Багато наших хлопців з Полтавщини зараз на передовій, тому їх потрібно підтримувати. Вони забезпечують спокій не тільки нашої області, а й всієї України, — говорить заступник голови ПОДА Роман Товстий. 

Бійці батальйону «Полтава» проводили антитерористичні операції під Горлівкою, потім поблизу Макіївки. Після того розпочалося переформатування. Бійців тренували запрошені інструктори з Ізраїлю. Зараз у батальйоні служать більше 200 полтавців. 

Якщо хочете долучитися та допомогти у зборі гуманітарної допомоги, звертайтеся за телефонами: (050) 324-87-75; (0532)-56-04-91.

Прес-служба Полтавської ОДА