Полтавщина має найвищий показник в Україні з надання субсидій

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення

На сьогодні 376 тис сімей області одержують житлову субсидію, що становить 64% від кількості сімей, які мешкають на Полтавщині. Це є найвищим показником в Україні. Середній же показник в країні становить 48%.

Про це повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Людмила Корнієнко, під час учорашньої апаратної наради.

Людмила Корнієнко зазначила, що у чотирьох районах спостерігається відставання від середнього показника — Миргородському, Котелевському, Великобагачанському та Оржицькому:

— Потрібно провести роботу щодо додаткового виділення сімей, які мають право на державну підтримку у цих районах.

Протягом квітня працівники соцзахисту мають провести перерахунок субсидій. 

Щотижнева апаратна нарада Щотижнева апаратна нарада

— У цьому році вперше внесені зміни до законодавчих актів, що регламентують надання житлово-комунальних субсидій. Там визначено, що після завершення опалювального сезону необхідно перерахувати кожну субсидію на неопалювальний сезон, — говорить Людмила Корнієнко. — Якщо раніше це були перерахунки, які проводилися в автоматичному режимі, то в цьому році нам необхідно фактично перепризначити субсидії.

Після цього до 20 червня кожній сім’ї, яка отримує субсидію, потрібно надати відповідне повідомлення. Їх доставлять безробітні, які залучаються через центри зайнятості. На сьогодні в області таких працює 243 особи. Додатково необхідно ще 125 людей.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький, перший заступник голови ОДА

Перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький доручив вирішити питання залучення додаткових працівників в межах РДА:

— Додатково потрібно проконтролювати залучення необхідної матеріально-технічної бази для того, щоб виконувати всю цю роботу, і залучення додаткових коштів на оплату їх роботи.

Протягом 10 днів Департамент соціального захисту населення проаналізує ситуацію в районах стосовно підготовки до цієї роботи.

Прес-служба Полтавської ОДА