Полтавщина готується приймати виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу в Україні

Відбулася нарада з підготовки візиту на Полтавщину Міжнародного Трейд-клубу, що відбудеться у травні. Мета заходу — розширення експортних горизонтів області та започаткування інвестиційних проектів.

Під головуванням першого заступника голови ОДА Андрія Пісоцького відбулася робоча зустріч із представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, Полтавської ТПП та вищих навчальних закладів міста.

Говорили про організацію візиту на Полтавщину Міжнародного Трейд-клубу — організації, яка об’єднує представників торгових місій понад 60 посольств, акредитованих на території України.

— Ми б хотіли провести зустрічі на найвищому рівні, в першу чергу, з метою розширення зовнішньоекономічних зв’язків та співпраці між підприємствами. В аграрній сфері це підприємства з органічного землеробства, експортери меду, плодів садівництва та тваринництва. Також Полтавщина може презентувати свій потужний промисловий потенціал та інноваційний розвиток, — зазначила директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко

Інна Іщенко Інна Іщенко

Її підтримав Андрій Пісоцький та запропонував до програми перебування включити підприємства Кременчука та Горішніх Плавнів, де є перспективною реалізація інвестиційного проекту з будівництва сміттєпереробного заводу. Інший цікавий проект — презентація Ланнівського індустріального парку в однойменній об’єднаній територіальній громаді Карлівського району.

Учасники наради домовилися про те, що опрацюють згадані пропозиції та обдумають інші, аби перебування представників Трейд-клубу на Полтавщині було максимально продуктивним і корисним для всіх.

Учасники наради Учасники наради

Довідково. У 1993 році міжнародна громадська організація Трейд-клуб була зареєстрована Мінюстом України. В 2004 році Державний департамент інтелектуальної власності Трейд-клубу видав свідоцтво на право власності щодо офіційної емблеми та послуг, які можуть надаватися іноземним дипломатам.

Діяльність міжнародної громадської організації здійснюється виключно за рахунок коштів її членів без залучення державних коштів України.

Основною метою діяльності Трейд-клубу є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України та її окремих регіонів, надання нашим центральним та місцевим органам державного управління сприяння в залученні інвестицій, встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями. Члени організації регулярно відвідують області України, де проводять зустрічі з керівництвом і представниками ділових кіл, знайомляться з роботою підприємств усіх форм власності. Результатами роботи Трейд-клубу є поліпшення міжнародного іміджу України, позитивна динаміка зростання зовнішньоторговельного обороту регіонів, збільшення надходження іноземних інвестицій, створення спільних підприємств і відкриття представництв іноземних компаній.

Прес-служба Департаменту економічного розвитку торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА