Полтаві представили нового начальника поліції області

В ГУНП в Полтавській області новий начальник — це Андрій Замахін, який тільки на початку серпня став заступником начальника Головного управління поліції Полтавщини

Сьогодні, 20 вересня, у Головному управлінні Нацполіції в Полтавській області відбулося представлення особовому складу нового начальника поліції Полтавської області. Ним став полковник поліції 39-річний Андрій Замахін.

На цій посаді він замінив генерала Олега Беха, який очолював ГУ Нацполіції в Полтавській області з лютого 2015 року, а тепер очолить ГУ Нацполіції в Харківській області

Олег Бех та Андрій Замахін Олег Бех та Андрій Замахін

Нового керівника Головного управління поліції в Полтавській області представили перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та Голова Національної поліції Сергій Князєв. Перший заступник голови МВС наголосив, що основним критерієм у відборі керівників в областях є їхня служба в зоні проведення АТО.

«Я вітаю полковника Андрія Замахіна з призначенням і бажаю успіхів у такій не легкій праці. Але хочу нагадати, що всі керівники поліції областей, хто не проходив службу в зоні проведення АТО, повинні там бути», — сказав Сергій Яровий.

Сергій Яровий та Сергій Князєв Сергій Яровий та Сергій Князєв

У свою чергу очільник Нацполіції України Сергій Князєв зазначив, що перед новим керівником Полтавської поліції стоїть не просте завдання — ефективно і правильно доводити поліцейську функцію в області.

В серпні Андрій Замахін прийшов на місце заступника начальника облуправління Дениса Захарченка. Той же, в свою чергу, замінив Сергія Альошкіна. Останній пішов з посади, бо перейшов на службу у структурі МВС у Києві.

До цього, з 2015 року, Андрій Замахін обіймав посади начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Полтавській області.

Загалом службу в органах внутрішніх справ Андрій Замахін розпочав у 2004 році з посади дільничного інспектора Лубенського міськвідділу міліції. Згодом працював у підрозділах карного розшуку, на керівних посадах територіальних підрозділів, у штабі УМВС України в Полтавській області.

Згідно із декларацією за 2016 рік Андрій Замахін отримав 151 тис. грн зарплати. Він володіє квартирою у Лубнах, площею 51 кв.м., автомобілем ВАЗ-2170 2008 р.в. Банківських рахунків не має. Його дружина у 2016 році отримала 122 тис. грн зарплати, рухомим та нерухомим майном не володіє.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»