Полтавець за розпиття алкоголю в громадському місці отримав 10 діб арешту

Десять діб адмінарешту отримав чоловік, який розпивав алкогольні напої на вулиці Сковороди

До екіпажу, який патрулював вулицю Сковороди, звернувся небайдужий полтавець та повідомив, що неподалік невідомий вживає алкогольні напої.

На місці інспектори виявили чоловіка з явними ознаками алкогольного сп’яніння та відкоркованою пляшкою в руках. Охоронці порядку запропонували громадянину припинити правопорушення. Втім він категорично відмовився виконувати законні вимоги патрульних та почав виражатись нецензурною лайкою в бік поліцейських. Про це повідомили в управлінні патрульної поліції Полтави.

Інспектори склали на нього адмінпротокол за ч. 3 статті 178 (дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу в громадських місцях у п’яному вигляді) КУпАП.

Після складання необхідних матеріалів охоронці порядку доставили правопорушника до Київського районного суду, який призначив чоловікові покарання у вигляді десяти діб адмінарешту.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»