Полтавець, який кинув в поліцію гранату та втік, здався правоохоронцям

Віктор Шейко Віктор Шейко | Фото зі сторінки в «Одноклассниках»

Сьогодні зранку Віктор Шейко разом із адвокатом прийшов до відділення поліції

Сьогодні, приблизно о 9 годині, розшукуваний поліцією Віктор Шейко, добровільно здався поліції. Він та його адвокат прийшли до відділення поліції № 2 Полтави, наразі із ним проводяться слідчі дії.

Нагадаємо, що ввечері 14 липня до патрульної поліції Полтави надійшов виклик про сімейну сварку. При цьому поліцейських попередили, що чоловік (у подальшому з’ясувалося його ім’я — Віктор Шейко) має при собі гранату. Коли патрульні прибули на місце, то колишня дружина цього чоловіка повідомила, що він вже поїхав на своєму автомобілі «ВАЗ-2109». Патрульні наздогнали його та запропонували йому вийти із авто. Віктор Шейко відмовився та попередив, що може привести в дію гранату.

Фото: vk.com/pvp.poltava Фото: vk.com/pvp.poltava

Керівник прес-служби поліції області Юрій Сулаєв пояснив подальші дії поліції:

— Поліція, щоб уникнути жертв, адже події відбувалися на багатолюдній вулиці Європейській, запропонували йому вільний виїзд в напрямку Кременчука. Він погодився на це, а патрульні поїхали за ним. Біля села Писарівка Новосанжарського району, о 22:30, коли вже було темно, чоловік вийшов із автомобіля, кинув гранату, яка вибухнула, і пішов в лісопосадку. Його вирішили не переслідувати в темряві, також правоохоронці не знали, чи є у нього ще боєприпаси. Я не слідчий, але на поверхні порушення статті КК України щодо незаконного поводження із боєприпасами та погроза поліції.

Зараз з’ясовуються обставини, які спонукали чоловіка до протиправних дій та встановлюється джерело надходження гранати.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»