Полтавець прокоментував скандал на “Євробаченні”

Соліст гурту “O.Torvald” полтавець Женя Галич під час прес-конференції на “Євробаченні” у Києві заявив, що нічого не чув про скандальне висловлювання італійського журналіста щодо Криму.

Інцидент стався з італійським репортером Енріке, коли під час ефіру він заявив: “Україна програла Крим – програє й Євробачення”.

Журналіст із Італії під час прямого ефіру заявив: “Так, Україна цього року приймає Євробачення, але наш Габбані потужніший за радянську ракету. Україна програла Крим – програє й Євробачення”.

У свою чергу, Галич заявив, що людській тупості немає меж: “На жаль, ми не можемо судити про країну, людей через те, що хтось у цій країні допускає помилку чи тупість. У нашій країні є безліч мудрих людей, які розуміють: якщо не склалося у людини з розумом, вже нічого не зробиш. Радикальні судження мають право говорити люди, якщо вони повністю впевнені у своїх словах”.

Також музикант додав — якщо італійці впевнені, що зможуть забрати в України “Євробачення”, то про це має говорити делегація, а не ведучий.

В українців достатньо мудрості, щоб не звертати на таке увагу. Проте на будь-яку агресію ми будемо відповідати радикально, – додав він.

Італійська делегація вже заявила, що не знає, що їхні журналісти образили українців.

Команда співака  та композитора Франческо Габбані — одного з головних фаворитів конкурсу — поки що не коментує інцидент, який стався напередодні на одному з телеканалів.

Представниця виконавця  Маріон Песіна повідомила  журналістам : “Ми не бачили того ефіру, тому поки що з цього приводу сказати нічого не можемо”.