Полтавець отримав 7 діб адмінарешту за крадіжку прапора України з могили загиблого воїна АТО

Октябрський райсуд Полтави обрав покарання для раніше судимого Сергія Зіборова, який викрав прапор України з кладовища

Відбулося засідання Октябрського районного суду Полтави (суддя Віталій Микитенко), на якому розглянули адміністративний матеріал, що надійшов з Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області. Матеріали справи стосувалися уродженця Горлівки, безробітного, раніше судимого громадянина України Сергія Зіборова.

Суд встановив, що 31 травня 2017 року, приблизно о 9 ранку, нетверезий Зіборов на території Полтавського міського кладовища (вул. Європейська, 154) викрав стяг Державного Прапору України, вартістю 85 грн, з пам’ятника загиблому воїну АТО.

Обвинувачений свою вину визнав, повідомив, що після того, як його затримав охоронець кладовища, він повернув прапор та щиро розкаявся.

Під час обрання адмінстягнення суд врахував, що обвинувачений має на утриманні неповнолітню дитину.

Тому суд постановив визнати чоловіка винним у правопорушенні, передбаченого ч. 1 ст. 51 КУпАП (Дрібне викрадення чужого майна) та накласти на нього адміністративний арешт строком на 7 діб.

Це не перше правопорушення цього чоловіка. 15 грудня 2016 року, за крадіжку побутової техніки з дачного господарства «Факел» у селі Мачухи, Полтавський райсуд обрав для Сергія Зіборова міру покарання — 3 роки позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»