«Полтававодоканал» замовив київській фірмі реконструкцію колектора по вулиці Сінній за 14 млн грн

Ділянка вулиці Сінної від вулиці Зигіна в напрямку вулиці Соборності Ділянка вулиці Сінної від вулиці Зигіна в напрямку вулиці Соборності | Фото Дарини Синицької

У Полтаві до кінця року хочуть реконструювати колектор по вул. Сінній за 14 млн грн — тендер виграла київська фірма

КП «Полтававодоканал» уклав договір на реконструкцію каналізаційного колектора по вул. Сінній. Роботи виконуватиме київське ПП «Інбудсервіс» за 14,1 млн грн. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу ProZorro.

Тендер на реконструкцію каналізаційного колектору Ду700мм по вул. Сінній від вул. Зигіна до перехрестя майдану Незалежності та вул. Покровської був оголошений 5 вересня. На конкурс заявилося 4 учасники із наступними пропозиціями.

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція
ТОВ «УБК “Будінжинірінг» 14 985 880,22 14 985 880,22
ТОВ «НВП «Укргеологстром» 15 000 000,00 14 100 000,00
ТОВ «Будкомплекс-Еко» 14 935 000,00 11 999 999,00
ПП «Інбудсервіс» 14 300 455,55 14 099 000,00

Підприємство з найнижчою пропозицією не змогло отримати замовлення. Її відхилили через «невідповідність умовам тендерної документації». Якої саме, «Полтававодоканал» не вказав.

Отже, договір був підписаний із наступним на черзі підприємством — «Інбудсервіс». За даними Мін’юсту, фірма зареєстрована у Києві у 2013 році. Засновником є ТОВ «Будінвест 2015», власником — луганчанка Ірина Марусич, а директором — Володимир Федоров. Основний вид діяльності підприємства — будівництво житлових і нежитлових будівель.

Раніше «Інбудсервіс» не співпрацював із жодною комунальною чи держустановою на Полтавщині. Фірма мала будівельні договори із Держспецпідприємством з Управління капбудівництвом зони відчуження, ПрАТ «АК «Київводоканал», виконкомом Української міськради та КП «Міськводоканал» Сумської міськради.

Згідно з документом, «Інбудсервіс» має виконати реконструкцію до 31 грудня цього року і прибрати з вулиці усе будівельне сміття, обладнання тощо. Враховуючи, що договір уклали лише 3 листопада, припускаємо, що строк його дії продовжать.

Відповідно до тендерної документації, планується:

  • прокласти ділянку колектора з поліетиленових труб;
  • реконструювати 17 каналізаційних колодязів;
  • переключити до проектованого колектора існуючих абонентів;
  • влаштувати тимчасові КНС для прокачки стоків на час будівництва трубопроводу.

Нагадаємо, цього року у Полтаві відремонтували колектор на вул. Пушкарівській (Огнівка). Фірма з Броварів «Авалон Будінвест» мала виконати роботи за 11,3 млн грн. У результаті отримала на 3 млн грн менше — 9,3 млн. Крім того, на місці ремонту були знайдені кістки розстріляних у часи Другої світової війни. Їх обіцяли перезахоронити.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»