«Полтававодоканал» проводить ремонтні роботи на аварійному каналізаційному колодязі по провулку Заячий

Після погодження з іншими службами, підземні комунікації яких пролягають поряд місця аварії (провулок Заячий), фахівці проводять ремонтні роботи з розкопуванням ґрунту. У мешканців прилеглих будинків водопостачання та водовідведення не припинятиметься.

На вихідні від мешканців з провулку Заячий надійшла заява з приводу засмічення каналізації. У понеділок фахівці аварійно-відновлювальної бригади прочистили її від побутового сміття. 

У вівторок знову надійшла заява з приводу витікання стоків з каналізаційного колодязя. Після виїзду аварійної бригади служби каналізації з’ясувалося, що сталася руйнація останнього. 

На даний момент стоки виведені до іншого каналізаційного колодязя, бригада комунальників працювала і вночі, проводячи перекачку стоків. 

Сьогодні, після погодження з іншими службами, підземні комунікації яких пролягають поряд місця аварії, фахівці проводять ремонтні роботи з розкопуванням ґрунту. У мешканців прилеглих будинків водопостачання та водовідведення не припинятиметься. «Полтававодоканал» просить вибачення за тимчасові незручності.

З весни, після масових провалів колекторів, що сталися внаслідок швидкого танення снігу, всі бригади служби каналізації працюють в посиленому режимі, ліквідовуючи аварії, де сталося руйнування системи водовідведення. 

«Полтававодоканал» нагадує: не потрібно кидати в каналізацію побутове сміття, адже система водовідведення пристосована для стоків! Тому не потрібно робити зайве навантаження на і без того зношену систему водовідведення. 

У разі проблем з каналізацією, телефонуйте до диспетчерської служби «Полтававодоканал»: 56-96-00, (050) 49-55-700, (098) 16-55-700 (цілодобово).

Прес-служба «Полтававодоканалу»