«Полтавагаз» попереджає про появу шахраїв, які видають себе за контролерів

Контролери «Полтавагазу» не заходять до приміщень, в яких немає лічильника газу Контролери «Полтавагазу» не заходять до приміщень, в яких немає лічильника газу

До «Полтавагазу» почали надходити скарги щодо фейкових контролерів-газовиків. Після їх відвідин у довірливих полтавців зникають гроші та цінні речі.

У Полтаві з’явилися аферисти, які видають себе за контролерів газорозподільного підприємства. Оскільки лічильники газу знаходяться безпосередньо в квартирах, то власники мають впустити представника підприємства всередину. Цим і користуються недобросовісні люди. 

Так, за останні два дні до «Полтавагазу» надійшло кілька звернень від полтавців, що проживають на вулицях Великотирнівській, Ватутіна, Навроцького. 

«Полтавагаз» зазначає, що вчора та сьогодні за вказаними споживачами адресами обхід контролерами товариства не проводився. Жінки, що видавали себе за контролерів, — аферистки.

Наголошуємо: всі контролери «Полтавагазу» мають при собі відповідне посвідчення. У ньому мають бути вказані прізвище, ім’я та по-батькові контролера, печатка «Полтавагазу», підпис. 

Обов’язково перевіряйте посвідчення перед тим, як впустити людину до себе додому. Номер посвідчення контролера або факт проведення перевірки за вашою адресою можна підтвердити за телефонами служби обліку: 50-01-36 та 50-01-37

Якщо ж факт проведення перевірки не підтверджується і людина, яка представляється контролером, не хоче показувати посвідчення, — не впускайте її до своєї оселі, зверніться до поліції за номером 102.

Також зверніть увагу на той факт, що контролери «Полтавагазу» не заходять до приміщень, в яких немає лічильника газу, і не перевіряють стан опалювальних приладів. Наприклад, батарей, як це було у випадку з тими постраждалими, які звернулися до «Полтавагазу».

Просимо наших споживачів бути обачними і обов’язково запитувати у контролерів посвідчення.

Прес-служба «Полтавагазу»