Полтава замовила реконструкцію Палацу дитячої творчості у місцевої фірми замість львівської

Палац дитячої та юнацької творчості Палац дитячої та юнацької творчості | Фото Дарини Синицької

Управління капбудівництва Полтави відхилило пропозицію переможця торгів на реконструкцію Палацу дитячої творчості через відсутність довідки про судимість

Управління капбудівництва Полтавського міськвиконкому передумало укладати договір на реконструкцію Палацу дитячої та юнацької творчості із ТОВ «Візин Річ». Підприємство було зареєстровано за 4 місяці до участі у тендері і тісно пов’язане із львівською фірмою «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія», яку звинувачують у невиконанні договорів.  Замість нього будівлю тепер ремонтуватиме полтавський «Укрінтербуд», який вже майже 1,5 року реставрує Малу академію мистецтв.

Нагадаємо, наприкінці лютого «Полтавщина» публікувала матеріал про те, як перемогу на аукціоні з реконструкції Палацу дитячої та юнацької творчості здобула фірма, зареєстрована за 4 місяці до цього. Тоді ми дослідили, що серед 4 учасників торгів було двоє «споріднених»: «Будгарант плюс» та «Візин Річ». Саме з останньою і збиралися укласти договір.

Протокол засідання тендерного комітету 22 лютого Протокол засідання тендерного комітету 22 лютого

За 5 днів після нашої публікації тендерний комітет скасував рішення про визнання переможцем торгів ТОВ «Візин Річ» і відхилив його пропозицію. Причина такого рішення — відсутність у товариства довідки від органів внутрішніх справ. Документ мав свідчити, що службова (посадова) особа фірми, яка підписала тендерну пропозицію, не була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено.

Протокол засідання 27 лютого Протокол засідання 27 лютого

Ще через 3 дні, 16 березня, управління капбудівництва уклало договір із ПП «Укрінтербуд», яке йшло одразу після «Візин Річ». Пропозиція фірми була лише на 500 грн вища.

Це підприємство наразі виконує реставрацію Малої академії мистецтв. Роботи розпочалися восени 2015 року і, попередньо, триватимуть до червня 2017-го. Хоча спочатку планувалося закінчити їх у 2016-му. Загальна вартість реставрації зараз складає 11,3 млн грн (8,3 млн за основним договором і ще 3 — за додатковою угодою).

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»