“Полтава у блакитному”: для дітей пройде концерт та шоу мильних бульбашок

2 квітня у місті пройде соціальна акція “Полтава у блакитному”, яка присвячена Всесвітньому Дню розповсюдження інформації про аутизм.

Акція стартує о 13.00 у холі ТРЦ «Київ»  на 1-му поверсі.

В рамках соціальної акції відбудеться концерт, в якому візьмуть участь: Центр дитячої творчості Наталії Май, зразковий вокальний ансамбль «Рапсодія», дитячий вокальний ансамбль «Кришталеві нотки» та шоу-балет «Алекс».

А студія «Жако» подарує шоу мильних бульбашок для діток з особливостями розвитку.

Також волонтерами будуть розповсюджуватись інформаційні листівки та блакитні кульки (блакитний колір є символічним для цього дня)  на головних майданчиках міста.

Крім того, відбудеться благодійний продаж медового печива в торговому центрі та хенд-мейд іграшок у «Будиночку святого Миколая»  біля Свято-Успенського кафедрального собору.

Кошти, виручені від продажу печива та іграшок в цей день підуть на організацію корекційного літнього табору для діток з особливостями розвитку у дитячому таборі «Джерело», що у с. Клюсівка, Новосанжарського району.

Організатори розповіли, що акція пройде уже вдруге, завдяки ініціативі корекційного педагога Альони Колос (ГО «Обличчям до проблеми»). Цьогоріч до організації акції приєдналися ГО «Центр розвитку «Дитина і світ» (голова О. Коломієць) та ГО «Команда небайдужих» (голова Н. Гранчак), волонтери Полтавської державної Аграрної академії та інші небайдужі активісти.

0